“Tieto Latvia” aicina studentus piedalīties “Demola Latvia” rudens sezonai

Laika posmā no 29. augusta līdz 7. septembrim noslēgsies pieteikšanās inovācijas platformas “Demola Latvia” 2018. gada rudens sezonai.

“Demola Latvia” ir sadarbības platforma studentiem, uzņēmumiem un universitātēm, ko uztur RTU, Latvijas Universitāte (LU) un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA).
“Demola Latvia” nodrošina darba plānu, metodiku, mentoru atbalstu un seminārus, lai starpdisciplināra studentu grupa nonāktu līdz rezultātam – uzņēmuma definētās problēmsituācijas risinājumam.
Ja studentu idejas un gala rezultāts ir apmierinošs, jaunieši no biznesa partnera saņem atlīdzību, bet partneris – risinājumus bez finansiāla riska.

Pieteikšanās “Demola Latvia” rudens sezonai turpinās līdz 7. septembrim. Pieteikties var jaunieši no jebkuras Latvijas vidusskolas, koledžas un augstskolas.
2018. gada rudens sezonā desmit uzņēmumi – “Tieto”,  “Latvijas dzelzceļš”, “Balta”, “Forevers”,  “SAF Tehnika”, “Telema”, “Metropolis Riga”, “Amigo”, “Hansab” un “Janssen, Pharmaceutical Companies of Johnson & Johnson” – pieteikuši 12 problēmsituācijas.

Ar tām iepazīties un pieteikties dalībai platformā iespējams vietnē –  https://latvia.demola.net/apply

Kopumā pavasara sezonā desmit komandas risināja astoņu uzņēmumu un NVA definētas problēmsituācijas. Kā liecina RTU apkopotā informācija, vairākas kompānijas ir iegādājušās pusi no pavasara sezonā studentu komandu izstrādātajiem risinājumiem uzņēmumu problēmsituācijām.

Projektu atbalsta Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra “Inovāciju motivācijas programmā”.

Papildus informācija LV

More information ENG