RTU Studentu parlaments aicina studentus pieteikties S sērijas autostāvvietas atļaujām

RTU Studentu parlaments aicina pieteikties S sērijas atļaujām, kas dod iespēju novietot automašīnu stāvvietā pie Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes Ķīpsalā. Pieteikties vari līdz 7. septembrim aizpildot anketu.

S sērijas atļaujām var pieteikties līdz 7. septembrim, aizpildot šo pieteikšanās anketu. Laikā no 10. līdz 14. septembrim tiks izziņoti rezultāti.

S Sērijas atļauja ļauj novietot savu automašīnu autostāvvietā pie Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes (Āzenes 12).

Darbadienās (pēc plkst. 18.00 līdz plkst. 7.00) un brīvdienās automašīnas stāvvietā var novietot bez caurlaides.

Lai iegūtu sīkāku informāciju par caurlaižu darbību, sazināties ar Kristapu Kurmi, rakstot uz e-pastu kristaps.kurmis@rtusp.lv.

Pilnie noteikumi atrodami nolikumā.

Aizpildot šo anketu jūs piekrītat, ka RTU Studentu parlaments jūsu datus izmantotos tālākai apstrādei.