RTU darbinieki aicināti apmeklēt semināru par kultūru dažādību

Trešdien, 5. septembrī, no plkst. 14.30 līdz 16.00 aicinām visus RTU darbiniekus, kuri ikdienā strādā ar ārzemju studentiem, kā arī citus interesentus uz semināru par kultūru dažādību. Seminārs palīdzēs labāk izprast kultūras atšķirības, iespējamos to radītos šķēršļus komunikācijā un sniegs praktiskus ieteikumus, kā tos pārvarēt. Semināra dalībniekiem būs iespēja noklausīties lekciju, iesaistīties diskusijā, dalīties pieredzē un strādāt grupās.
Seminārs notiks RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē, Āzenes ielā 12, 121. telpā.

To vadīs Dr. paed. Liesma Ose – eksperte sabiedrības integrācijas un starpkultūru komunikācijas, cilvēktiesību, izglītības politikas, pedagoģijas, sociālās politikas jomās.

Pasākuma laikā tiks aplūkoti šādi temati:
• Kultūru dialogi: es un citi – uztvere un interpretācija starpkultūru saskarsmē;
• Satikšanās ar «svešo» – stereotipi, aizspriedumi un to ietekme uz starpkultūru komunikāciju.
• Kultūra veido cilvēkus, cilvēki veido kultūru – kāpēc mēs esam tādi, kādi esam?

Dalībniekiem būs iespēja saņemt sertifikātus par dalību seminārā.

Lai piedalītos seminārā, interesentiem jāaizpilda anketa. Vietu skaits ierobežots, tāpēc pēc pieteikumu saņemšanas tiks sūtīti apstiprinājuma e-pasti. Ja ir papildu jautājumi, lūdzu, rakstīt e-pastu: karjera@rtu.lv.