Aicinām pirmā kursa studentus un citus interesentus uz semināru par mācību prasmju pilnveidošanu

Otrdien, 18. septembrī, plkst. 16.30 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6 , 115. telpā notiks RTU Karjeras centra organizēts seminārs par mācību prasmju pilnveidošanu.

Lai palīdzētu studentiem veiksmīgi uzsākt un turpināt mācības, Karjeras centrs piedāvā pirmā kursa un citiem ieinteresētiem studentiem piedalīties praktiskajā seminārā par mācību prasmju pilnveidošanu.

Semināra laikā tika pārrunātas iespējamās pirmkursnieka grūtības, uzsākot studijas universitātē un iespējamie to risinājumi.

Praktiskajā daļā uzmanība tiks veltīta laika un prioritāšu plānošanai, mācību «slinkuma» iemesliem, sava mācību stila izkopšanai un citu studiju iemaņu attīstībai.

Semināru vadīs RTU Karjeras centra psiholoģe-konsultante Viktorija Gaina.

Pieteikšanās semināram notiek, aizpildot elektronisko anketu

Papildu informāciju iespējams saņemt, sūtot jautājumus uz e-pastu viktorija.gaina@rtu.lv.