Aicinām pirmā kursa studentus pilnveidot savas komunikācijas prasmes

12. septembrī un 26. septembrī plkst. 16.30 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6, 115. telpā notiks RTU Karjeras centra rīkotā izglītojošā nodarbība «Komunikācijas darbnīca». Tā paredzēta pirmā kursa studentiem, lai sniegtu atbalstu, uzsākot studijas RTU.

Nodarbības laikā RTU Karjeras centra psiholoģe Viktorija Gaina, izmantojot dažādas interaktīvas un atraktīvas metodes, palīdzēs jaunajiem studentiem iepazīties, iegūt draugus jaunajā vidē un noskaņoties un pozitīvu komunikāciju studiju laikā. Nodarbības ilgums ir viena līdz pusotra stunda.

Grupu dalībnieku skaits ir ierobežots. Lai pieteiktos nodarbībai, lūgums aizpildīt anketu.

Nodarbības vadīs RTU Karjeras centra psiholoģe-konsultante Viktorija Gaina.

Papildu informāciju iespējams saņemt, sūtot jautājumus uz e-pastu viktorija.gaina@rtu.lv.