Nometne «Step by Step:How to be the BEST of the BEST»

Rīgas Tehniskās universitātes Karjeras centrs un studentu organizācija «BEST-Riga» aicina pieteikties vasaras nometnei «Step by Step: How to be the BEST of the BEST», kas norisināsies no 9. līdz 12.augustam Jelgavā, «Jaunlīdumos».

Dalībniekiem šajās četrās dienās būs iespēja apmeklēt personīgo prasmju treniņus, tikties ar pazīstamiem uzņēmējiem, pilnveidot angļu valodas prasmes, kā arī iepazīties ar citiem RTU studentiem. Nometnes dalībniekiem ir iespēja apgūt zināšanas tādās tēmās kā komandas darbs, prezentēšanas prasmes, līderisms, radošās domāšanas metodes, projektu vadība u.c. Nodarbības interaktīvā un jauniešiem saistošā veidā pasniegs organizācijas BEST starptautiski atzīti treneri.
Nometnē ir paredzēti arī situācijas analīzes uzdevumi, kuros studentiem būs iespēja likt lietā savas zināšanas un prasmes lai risinātu ikdienā sastopamas problēmsituācijas darba vidē.

Pieteikšanās notiek līdz 27. maijam, aizpildot anketu, kā arī plašāka informācija par nometni «Step by Step: how to be the best of the best» var atrast mājaslapā.
Nometni atbalsta SIA «Visma Labs» un «Solvay Business Services Latvia».

Jautājumus saistībā ar nometni var uzdot, rakstot uz e-pastu: stepbystep@best.rtu.lv.