Individuālās un grupu nodarbības pie personīgā izaugsmes trenera

Mācību gada nogalē RTU DITF studentiem tiek piedāvāta unikāla iespēja paaugstināt savu potenciālu izvēlētajā nozarē un personīgajā izaugsmē.

Aprīlī un maijā jebkuram DITF studentam ir iespēja pieteikties bezmaksas individuālām konsultācijām pie sertificēta personīgās izaugsmes trenera (kouča) Diānas Silarājas.

Konsultācijas laikā izaugsmes treneris un students noskaidro un veido mērķus, lai sasniegtu rezultātus gan profesionālajā, gan personīgajā jomā. Pēc izaicinājumu un mērķu noskaidrošanas, tiek izstrādātas stratēģijas un pieejas, kuras būs visatbilstošākās un efektīvākās konkrētajam studentam, mobilizēs tā iekšējos, iespējams līdz šim pat neapzinātos, resursus un atradīs veidus kā pārvarēt iekšējās barjeras. Tā ir juveliera cienīga, konfidenciāla un uz rezultātu vērsta sadarbība.

Individuālām konsultācijām var pieteikties:

• 14.maijā (Daugavgrīvas ielā 2, 543. kab.)
  • vai 25. maijā (RTU Studentu servisa centrā, Āzenes ielā 6)

Ja Tevi interesē vai zini kādu, kam tas būtu ļoti noderīgi tieši šobrīd piesakies vai nodod ziņu jau šodien!

Pieteikumu skaits ir ierobežots. Lai apstiprinātu konsultāciju laikus sazināsimies ar Jums personīgi.

Grupu nodarbība notiks:

• 17.maijā, 16:30 – 18:30

“Radoša un daudzpusīga IT nozare” – nodarbības laikā runāsim par to, kādi pastāv stereotipi un kas patiesībā ir IT nozare. Kādas kompetences tajā ir nepieciešamas un kā radoša personība var gūt panākumus IT industrijā. Kādas ir tendences ir sagaidāmas nākotnē (skaits grupā maksimāli ir 12 cilvēki).

Nodarbības vieta DITF atpūtas stūrītis (RTU DITF, Sētas iela 1).

* Ja pieteikumu būs vairāk par noteikto skaitu, atbalsta grupu sesijas tiks rīkotas atkārtoti maijā.