Atvērto durvju nedēļa uzņēmumos

Aptuveni 100 uzņēmumi, tādi kā Elko, Cytec, Danone, Aldaris, Inbox, Latvijas Dzelzceļš, PricewaterhouseCoopers, ATEA, Rīgas Ūdens, SEB banka, McDonalds, Būve un Forma, Evolution Gaming, Augstprieguma tīkls, Coca Cola, Swedbank, Euro Live Technologies, Rīgas Siltums, IF Latvia, Binders, Severstal, Daiļrade koks un daudzi citi, atvērs durvis, lai iepazīstinātu sevi studentiem un skolēniem. Pieteikšanās ir jau sākusies. Nenokavējiet, vietu skaits ierobežots! Dalība – BEZMAKSAS.

Kā atzīmēja uzņēmumi – tie šobrīd meklē vairāk kā 4000 darbiniekus un praktikantus.

Pieteikties iespējams portālā Prakse.lv vai spiežot šeit – kur tiek publicētas ekskursijas ar norises laikiem un aprakstiem – vai arī zvanot/ rakstot Loretai Tretjakovai, tel. 20206015, epasts: ekskursijas@prakse.lv un Inesei Šukstai, tel. 27130411, epasts: inese@prakse.lv.