Paldies par līdzdalību RTU Karjeras dienā

Paldies kolēģiem, sadarbības partneriem un studentiem par aktīvu līdzdalību Karjeras dienā! 15. Karjeras dienas jubilejā Ķīpsalā pulcējās 120 uzņēmumi un vairāki tūkstoši studentu un skolēnu. Īpašu paldies par atbalstu un veiksmīgu sadarbību RTU Karjeras centrs saka RTU Sabiedrisko attiecību departamentam, Studentu parlamentam, IT departamentam, Studiju departamentam un RTU izdevniecībai un tipogrāfijai.

Karjeras dienas organizatori ir gandarīti par kuplo apmeklētāju skaitu izglītojošajos semināros un sīvo sacensību Prāta spēlēs, kā arī pozitīvajām atsauksmēm. Uzņēmēji atzīst, ka RTU Karjeras diena uzņēmumiem ir iespēja iepazīties ar jaunajiem talantiem un uzzināt, kas viņiem interesē un ko viņi sagaida no darba devēja, kā arī labs veids, kā sabiedrību iepazīstināt ar dažādu nozaru darba specifiku un attīstības iespējām.
Daudziem studentiem Karjeras diena ir palīdzējusi izveidot pirmos kontaktus ar potenciālajiem prakses un darba devējiem un saprast, kam jāpievērš pastiprināta uzmanība studijās, lai vēlāk veiksmīgi atrastu savu nākamo darba vietu.
Informācija par RTU Karjeras dienu izskanēja arī medijos: LNT 900 sekundēs  (1:28:40),LNT dienas un vakara ziņās un Latvijas Radio 4 raidījumā Doma laukums.