1. martā notiks RTU Karjeras diena

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina apmeklēt lielāko un tradīcijām bagātāko profesionālo karjeras attīstības pasākumu Latvijā – RTU Karjeras dienu, kura šogad norisināsies 15. gadu. Tajā piedalīsies 120 uzņēmumi, kas pārstāv 27 dažādas nozares. RTU Karjeras diena  notiks 1. martā no plkst. 10.00 līdz 16.00 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Ķīpsalas ielā 8, un tās apmeklējums ir bez maksas.

Pasākumu laipni aicināti apmeklēt RTU un citu augstskolu studenti, jo karjeras izaugsmes iespējas ir plašas un topošo speciālistu pieprasījums ir ļoti dažāds. Ikviens apmeklētājs varēs personīgi uzrunāt interesējošo uzņēmumu, iepazīties ar tā pārstāvjiem, uzdot sev interesējošos jautājumus, izzinot karjeras un prakses iespējas.

Pasākuma programmu papildinās trīs karjeras jautājumiem veltīti semināriplkst. 11.00 notiks TV un radio personības Valda Meldera vadīts seminārs par komunikāciju un kļūdām tajā, plkst. 13.00 personīgās izaugsmes trenere Sandra Ošleja stāstīs par mērķu definēšanu un to sasniegšanas procesu, bet plkst. 15.00 personības un karjeras attīstības treneris Andris Arhomkins stāstīs par aktualitātēm darba tirgū, sirds un prāta nozīmi karjeras izvēlē. Pieteikties semināriem var aizpildot pieteikuma anketu.

Karjeras dienas laikā norisināsies arī erudīcijas spēļu konkurss komandām, bet pieteikties var arī individuāli, un komandas nokomplektēs Karjeras dienas organizatori. Konkursa dalībniekiem būs jāatbild uz jautājumiem, kas saistīti ar karjeru, kā arī citām tēmām. Konkursa uzvarētāji saņems vērtīgas balvas. Pieteikties prāta spēlēm var aizpildot pieteikuma anketu.

RTU Karjeras diena ir iemantojusi plašu atpazīstamību ne tikai studentu, bet arī uzņēmumu vidū. To pierāda 2017. gada martā notikušais pasākums, ko apmeklēja gandrīz 2000 studentu un kurā piedalījās 102 uzņēmumi, pārstāvot 28 dažādas nozares.

RTU Karjeras dienas katalogā apkopota informācija par uzņēmumiem – RTU Karjeras dienas dalībniekiem.
Sekot līdzi jaunumiem par pasākumu var Facebook.

«RTU Karjeras dienu 2018» atbalsta: MSC Shared Service Center Riga, SIA «Atea Global Services», SIA «Evolution Latvia», AS «Drogas», SIA «KRONOSPAN Riga», VISMA, SIA «ITAB Shop Concept Latvia». Informatīvi atbalsta: Karjeras un izglītības portāls SIA «Prakse.lv», SIA «CVO Recruitment Latvia», SIA «CV-Online Latvia»