Seminārā mācīs apgūt prezentēšanas prasmes

Otrdien, 20. martā, plkst. 16.30 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6 , 116. telpā notiks RTU Karjeras centra organizēts seminārs par prezentēšanas prasmēm.

Prezentācijas ir būtiska komunikācijas sastāvdaļa. Biznesā nereti uzvar tas, kurš spēj savu ideju vai produktu pasniegt pārliecinošā, interesantā, saistošā un klausītājam noderīgā veidā. Pat ja klausītāji prezentācijas laikā nebilst ne vārda, oratora uzdevums ir veicināt mentālu mijiedarbību, lai prezentācija izvērstos par sarunu. Tas ir vienīgais veids, kā panākt klausītāju patiesu iesaisti, jo cilvēki mūsdienās nav gatavi vienkārši sēdēt un uzņemt informāciju.

Ar savu pieredzi seminārā dalīsies prezentēšanas prasmju treneris Oskars Priede no RunasKursi.lv.

Pieteikšanās semināram notiek, aizpildot ANKETU

Papildu informāciju iespējams saņemt, sūtot jautājumus uz e-pastu viktorija.gaina@rtu.lv