Semināri RTU Karjeras dienā

Plkst. 11.00 – 12.30

«Efektīva komunikācija, jeb – gribēju kā labāk, bet…»

Semināru vada Valdis Melderis, TV un radio vadītājs, pasākumu un notikumu vadītājs, pasniedzējs.

Tas ir izglītojoši izklaidējošs humoršovs par to, kā ar cilvēcīgu komunikāciju no sadarbības nonākt līdz attiecībām. Prezentācija ar stāstiem no personīgās un profesionālās pieredzes par to, kāpēc zinām, kā vajag komunicēt, bet mums neizdodas sasniegt mērķi. Pēc šīs nodarbības zināsim, kā komunicēt efektīvāk, lai teiktais sasniegtu mērķi.

Plkst. 13.00 – 14.30

«Iemācies noteikt un sasniegt savus mērķus: interaktīva koučinga meistarklase»

Meistarklasi vada Sandra Ošleja, personīgās izaugsmes trenere, «Meistarības skola» vadītāja un pasniedzēja.

Aicinām studentus praktiski pastrādāt ar saviem mērķiem! Interaktīvās koučinga meistarklases laikā iemācīsimies atšķirt savus un citu mērķus, noteiksim un formulēsim tos, kā arī strādāsim pie to īstenošanas plāna. Meistarklases laikā būs iespēja uzdot lektoram jautājumus.

Plkst. 15.00 – 16.00

«Mana sirdslieta – kā izveidot veiksmīgu karjeru darot to, ko mīli darīt.»

Semināru vada Andris Arhomkins, personības un karjeras attīstības treneris.

Kādus secinājumus liek izdarīt četrus gadus ilgušais starptautiskais pētījums, kurš deva iespēju tā dalībniekiem nodarboties tikai ar savu sirdslietu. Diskusija par aktuālākajiem trendiem darba tirgū, prāta un sirds nozīmi izvēloties nākotnes karjeru, kā arī globālajām pārmaiņām, kuras skars ikvienu.

Lūgums semināriem pieteikties, aizpildot pieteikuma anketu.