«Sarunu bibliotēkā» studentiem būs iespēja iepazīt četru uzņēmumu pārstāvjus

Otrdien, 7. novembrī, plkst. 16 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Zinātniskās bibliotēkas konferenču zālē, Paula Valdena ielā 5, notiks RTU Karjeras centra organizēts pasākums studentiem «Sarunu bibliotēka», kurā būs iespēja iepazīt septiņus profesionāļus no četriem Latvijas uzņēmumiem – «Rīgas namu pārvaldnieka», «Accenture Latvia», «Solvay Business Services Latvia» un «Kreiss».

Sarunu bibliotēka veidota, iedvesmojoties no «dzīvās bibliotēkas» formāta, kur cilvēki kļūst par «dzīvajām grāmatām» un dalās savos stāstos ar apmeklētājiem, sniedzot iespēju veidot dzīvu personisku dialogu. Sarunā studentiem būs iespēja uzņēmumu pārstāvjiem uzdot jautājumus par profesijām, to izvēles procesu, veiksmēm, grūtībām, darba ikdienu u. c.

Sarunas tiek organizētas četros laikos: plkst. 16.00, 16.30, 17.00, 17.30.

Vienas sesijas ilgums ir 25 minūtes, un tā notiks grupā līdz pieciem studentiem.

Studentiem būs iespēja tuvāk iepazīt astoņus profesionāļus:

1. «Rīgas namu pārvaldnieka» iecirkņa vadītājs

Iecirkņa vadītāja darbs ir visaptverošs un daudzpusīgs. Iecirkņa pārziņā ir vairāk kā 500 ēku un katra no tām prasa citu pieeju un risinājumus. Vadītājam jāspēj veikt vairākas lietas reizē, jāorientējas nozares likumdošanā, finansēs, juridiskajos un tehniskajos jautājumos, jāspēj ātri un racionāli pieņemt lēmumus kā arī jāspēj komunicēt ar dažādiem cilvēkiem un rast kompromisus.

1. «Rīgas namu pārvaldnieka» Remontdarbu pārraudzības nodaļas remontdarbu pārraudzības projektu vadītājs

Būvdarbu un remontdarbu jomā jāprot pieņemt lēmumus, jāspēj uzņemties atbildību un jāuzdrošinās attiecīgi rīkoties. Amata pienākumos ietilpst remontdarbu līgumu izskatīšana, tehniskās dokumentācijas izstrāde, līgumu faktiskā izpilde, termiņu un citu nosacījumu ievērošana, kā arī avārijas stāvoklī esošo māju tehniskās dokumentācijas saskaņošana ar Rīgas pilsētas Būvvaldi. Bieži jāprot operatīvi risināt nestandarta situācijas un īstenot radošas idejas iepriekš neparedzamās situācijās. Šī ir dinamiska darba vide, kas liek justies dzīvam!

1. «Accenture Latvia» Oracle komandas vadītājs
    2. «Accenture Latvia» Testēšanas nodaļas vadītājs
    3. «Solvay Business Services Latvia» integrāciju projektu vadītājs
  1. Integrācijas projekta koordinēšana ietver jaunas sistēmas, procesu ieviešanu uzņēmumā.
  2. 6. «Kreiss» cilvēkresursu speciālists
  3. Cilvēkresursu speciālista ikdienu veido pilna cikla personāla atlase: vakantās amata pozīcijas izvērtēšana, profesionāla un piesaistoša darba sludinājuma sastādīšana, potenciālo kandidātu CV atlase, kandidātu piesaiste izmantojot nestandarta resursus, intervijas, atbilstošāko kandidātu testēšana, atsauksmju pārbaude un pasākumu organizēšana.
  4. 7. «Kreiss» vecākais pārdošanas un loģistikas menedžeris
  5. Ikdienas komandas atbalsts jauno klientu piesaistē, esošo klientu attīšana, problēmu risināšana loģistikā, transporta koordinācija.
  6. Studenti aicināti rezervēt laiku, lai tuvāk iepazītos ar vienu vai vairākiem speciālistiem. Pieteikšanās semināram notiek, aizpildot anketu