Uzaicinājums apmeklēt topošo zinātnieku forumu «KO NOZĪMĒ BŪT ZINĀTNIEKAM?»

Lai iedvesmotu jauniešus studijām un, iespējams, zinātnieka karjerai, Valsts izglītības attīstības aģentūra sadarbībā ar Latvijas Jauno zinātnieku apvienību 2017.gada 6.decembrī Latvijas Nacionālās bibliotēkas telpās (Rīgā, Mūkusalas ielā 3) organizēs diskusiju forumu vidusskolēniem un studentiem (potenciālajiem zinātniekiem) «Ko nozīmē būt zinātniekam?».

Forumā piedalīsies Latvijas izcilākie zinātnieki un jaunie pētnieki, kuri stāstīs jauniešiem par savu darbu un sasniegumiem, kā arī iesaistīs tematiskās diskusiju grupās foruma apmeklētājus.

Interesentus dalībai topošo zinātnieku forumā lūdzam līdz 20.novembrim aizpildīt reģistrācijas anketu http://ej.uz/zinatniekuforums.

Detalizēta informācija par foruma norisi interesentiem tiks nosūtīta uz reģistrācijas anketā norādīto e-pasta adresi.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar Valsts izglītības attīstības aģentūru, rakstot  uz e-pasta adresi  dace.rozensteina@viaa.gov.lv.

Pasākums notiek ES fondu projekta “Atbalsts pēcdoktorantūras pētniecības īstenošanai” ietvaros.​