Seminārs par uzņēmēju domāšanu un psiholoģiju

Ceturtdien, 23. novembrī, Arhitektūras fakultātē, notiks seminārs «Uzņēmēja domāšana un psiholoģija». Semināru organizē Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Karjeras centrs.

Lekcijā atklāsim to Jūsu domāšanā, uzskatos un pieejās, kas traucē uzsākt savu biznesu. Iemācīsimies veidu, kā domā veiksmīgi uzņēmēji. Radīsim motivāciju un plānu pirmās naudas nopelnīšanai.

Uz semināru īpaši gaidīti tie, kuriem ir savs bizness vai arī biznesa ideja un tie, kuri ir pārliecināti, ka būs uzņēmēji.

Semināru vadīs starptautiskā vadības apmācību uzņēmuma «Nordic Training International» dibinātājs un valdes priekšsēdētājs Uģis Strauss, kurš izveidojis apmācību programmas par tādām tēmām kā līderība, vadības prasmes, komandas veidošana, komunikācijas prasmes u.c.

Seminārs notiks 23. novembrī plkst. 16.30-18.30. RTU Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6, 116. auditorijā.

Pieteikšanās, aizpildot ANKETU.