Tech Espresso: aicina piedalīties rīta sarunās par darbu nākotnē

Šī gada 27. oktobrī plkst. 9.30 Latvijas Universitātes Mazajā aulā (Raiņa bulvāris 19) notiks pirmā rīta sarunu cikla «Tech Espresso» tikšanās par to, kā tehnoloģiju attīstība jau šobrīd ietekmē dažādas industrijas Latvijā un kā dažādu nozaru profesionāļiem sagatavoties izmaiņām darba tirgū nākotnē. «Tech Espresso» pirmo rīta sarunu viesis būs jaunuzņēmuma Juro – līgumu pārvaldības rīka, kas uzņēmumiem piedāvā efektīvāku un ērtāku veidu, kā integrēt, apspriest, parakstīt un mācīties no juridiskiem līgumiem – līdzdibinātājs Pāvels Kovaļēvičs. Rīta sarunas organizē Tele2 Shared Service Center (Tele2 SSC) un Latvijas Universitāte.

Pasaules ekonomikas foruma 2016. gada ziņojuma dati liecina, ka līdz 2020. gadam aptuveni 5 miljoni darba vietu visā pasaulē būs zudušas automatizācijas, robotikas, mākslīgā intelekta, nanotehnoloģiju un citu tehnoloģiju ietekmē, aizstājot nepieciešamību pēc cilvēka. Sarunu cikla «Tech Espresso» mērķis ir pievērst uzmanību esošām un gaidāmajām izmaiņām darba tirgū dažādās nozarēs, lai informētu un iedrošinātu gatavoties pārmaiņām, pilnveidojot savas prasmes un zināšanas.

Sarunu cikla «Tech Espresso» ietvaros katru mēnesi uz sarunu tiks aicināti dažādu nozaru pārstāvji, lai dalītos pieredzē par to, kā tehnoloģiju ietekmē mainās viņu darbs un līdz ar to arī industrija Latvijā. Tā pirmajā rīta sarunā pieredzē dalīsies jaunuzņēmuma Juro līdzdibinātājs Pāvels Kovaļēvičs, kurš iepazīstinās ar sava uzņēmuma darbību – gudru veidu, kā elektroniski veidot līgumus, ietaupot laiku un papīru, kā arī aizstājot juristu pakalpojumu nepieciešamību.

Piesakies uz «Tech Espresso» pirmo rīta sarunu 27. oktobrī  šeit: http://ej.uz/techespresso (vietu skaits ierobežots). Sarunas notiks angļu valodā neformālā gaisotnē, baudot kafiju un uzkodas.