Biznesa interešu kluba «Portfelis» vieslekcijas oktobrī

Biznesa interešu klubs «Portfelis» piedāvā gada garumā iegūt bezmaksas neformālo biznesa izglītību ar mērķi sniegt iespēju tehnisko specialitāšu studentiem apgūt uzņēmējdarbības un vadīšanas praktiskās un teorētiskās zināšanas.   Tuvākās lekcijas Biznesa interešu kluba «Portfelis» ietvaros norisināsies:
  • 4.oktobrī plkst. 18 Ķīpsalas ielā 6 – 117. auditorijā lekciju « Produktu un pakalpojumu aizsardzība» vadīs «RixWood» dibinātājs un vadītājs Kalvis Kārkliņš..
  • 11.oktobrī plkst. 18. Ķīpsalas ielā 6 – 117. auditorijā lekciju «Kur meklēt LABAS biznesa idejas?» vadīs biedrības «Zināšanu un inovāciju sabiedrība» valdes priekšsēdētāja Vita Brakovska.
  • 18.oktobrī plkst. 18. Ķīpsalas ielā 6 – 117. auditorijā lekciju «Pašmotivācija» vadīs «Meistarības skola» pārstāve Sandra Ošleja.
  Vieslekcijas norisinās projekta Biznesa interešu klubs «Portfelis» ietvaros. Ja vēlies apmeklēt kādu no piedāvātajām lekcijām kā viesies sūti savu pieteikumu uz e-pastu karjera@rtu.lv