Studenti aicināti uz diskusiju par pārmaiņu uztveri

Otrdien, 19. septembrī, plkst. 16.30 Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultātē (RTU AF), Ķīpsalas ielā 6 , 116. telpā notiks diskusija par pārmaiņu uztveri. Uz diskusiju īpaši aicināti pirmā gada studenti.

RTU Karjeras centrs uzsāk ikmēneša diskusiju ciklu, ko vadīs RTU psiholoģe Viktorija Gaina, kura ir specializējusies darbā ar studentiem un jautājumiem, ar kuriem studējošie ikdienā saskaras.

Studiju uzsākšana vai studiju maiņa studenta dzīvē nozīmē lielas pārmaiņas – pārvākšanās, jaunas vides iepazīšana, jauna dienas kārtība, jaunu attiecību uzsākšana. Diskusijā tiks runāts par to, kā šīs pārmaiņas uztveram – vai redzam tās kā jaunas iespējas, vai baidāmies no tām? Kāpēc tās uztveram tā kā uztveram un vai varam tajā ko mainīt? Tikšanās laikā kopīgi tiks meklētas atbildes uz šiem un citiem ar pārmaiņu uztveri saistītiem jautājumiem.

Paredzamais pasākuma ilgums – pusotra stunda.

Domāt – ir darbs un domāt – ir prieks! Nāc, domāsim kopā!

Lai pieteiktos diskusijai, jāaizpilda pieteikšanās anketa

Papildu informāciju iespējams saņemt, sūtot jautājumus uz e-pastu viktorija.gaina@rtu.lv.