Notiks seminārs studentiem par mācību prasmju pilnveidošanu

Otrdien, 26. septembrī, plkst. 16.30 Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultātē (RTU AF), Ķīpsalas ielā 6 , 116. telpā notiks RTU Karjeras centra organizēts seminārs par mācību prasmju pilnveidošanu «Grūti mācībās – viegli darbā». Uz semināru aicināti gan pirmā gada, gan vecāku gadu studenti.

Praktiskā semināra mērķis ir palīdzēt studentiem veiksmīgi uzsākt un turpināt studijas. Tā laikā tika pārrunātas iespējamās pirmkursnieka grūtības, uzsākot studijas universitātē un to iespējamie risinājumi.

Praktiskajā daļā uzmanība tiks veltīta laika un prioritāšu plānošanai, mācību «slinkuma» iemesliem, sava mācību stila izkopšanai un citu studiju iemaņu attīstībai.

Semināru vadīs RTU Karjeras centra psiholoģe konsultante Viktorija Gaina.

Pieteikšanās semināram notiek, aizpildot anketu

Papildu informāciju iespējams saņemt, sūtot jautājumus uz e-pastu viktorija.gaina@rtu.lv