Aptauja “Uzņēmējdarbība studentu vidū”

Saistībā ar Erasmus+ projekta “Success4All” izstrādi, aicinām aizpildīt anonīmu aptauju ar mērķi noskaidrot studentu vajadzības un vēlmes attiecībā uz uzņēmējdarbības uzsākšanu. Aptauju lūdzam aizpildīt studentiem un jauniem cilvēkiem ar vai bez īpašām vajadzībām, kuri vēlas uzsākt uzņēmējdarbību vai attīstīt ar uzņēmējdarbību saistītas prasmes.

Projekta “Success4All” ietvaros tiks izveidota e-mācību platforma ar mērķi veicināt uzņēmējdarbību studentu vidū un pilnveidot ar to saistītās prasmes. Lai sekmīgāk noteiktu studentu vēlmes un vajadzības uzsākot uzņēmējdarbību vai vēl domājot par to, joprojām tiek ievākti dati šo faktoru noskaidrošanai.

Ņemot vērā iekļaujošas izglītības principus, platforma būs domāta visiem, kuri vēlas uzsākt uzņēmējdarbību, tomēr īpaša uzmanība tiks vērsta uz cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, piemēram, ar redzes un dzirdes traucējumiem, kā arī cilvēkiem ar disleksiju.

Lūdzam aizpildīt anketu šeit.

Projekta mājaslapu variet aplūkot šeit.

Anketu lūdzam aizpildīt līdz šī gada 30.septembrim.