Zaļo tehnoloģiju jaunuzņēmumus aicina pieteikties «Climate-KIC Accelerator»

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Dizaina fabrika (DF) līdz 3. jūlijam aicina agrīnās stadijas jaunuzņēmumus, kas ir ne vecāki par trim gadiem, pieteikties vienīgajai Eiropas Savienības (ES) straujas biznesa izaugsmes un uzņēmuma vērtības kāpināšanas programmai «Climate-KIC Accelerator».

Lai pieteiktos programmai, jaunuzņēmuma komandai jāaizpilda pieteikuma anketa Eiropas inovāciju un tehnoloģiju institūta un klimata zināšanu un inovāciju kopienas (European Institute of Innovation & Technology Climat Knowledge and Innovation Communities – EIT Climate-KIC) mājaslapā http://www.climate-kic.org/ris/accelerator

Piedaloties programmā, dalībniekiem būs iespēja saņemt apmācību ekspertu vadītās darba grupās strauja biznesa izaugsmes veicināšanai, piekļuvi «Climate-KIC Accelerator» partneru kontaktiem, iespēju prezentēt savu jaunuzņēmuma ideju ES un iegūt līdzfinansējumu līdz pat 25 000 EUR.

Atlases kritēriji interesentiem ir darbošanās komandā, vēlme izveidot uzņēmumu, kas ar jaunradīto produktu vai pakalpojumu spēj mazināt vai pielāgoties klimata pārmaiņu radītajai ietekmei tādās jomās kā pilsētas un pilsētvide, ilgtspējīga ražošana, zeme un ūdens, finanses un mērījumi, industrija, pārstrāde, energoefektivitāte.

Programma ilgst no augusta līdz novembrim, un tās mērķis ir atbalstīt iniciatīvas klimata pārmaiņu ietekmes mazināšanai un «tīro» tehnoloģiju komercializāciju.

Šā gada aprīļa beigās RTU kļuvusi par pilntiesīgu EIT Climate-KIC biedru, kas ir viena no sešām KIC kopienām, ko apvieno EIT. Katru gadu «Climate-KIC Accelerator» programma atbalsta vairāk nekā 150 agrīnās stadijas uzņēmumus visā Eiropā, turklāt ik gadu šim skaitlim ir tendence pieaugt.

Ja jums ir jautājumi, rakstiet Lienei Rubinai uz e-pastu Liene.Rubina@rtu.lv vai zvaniet pa tālruni 26784050.

Programma «Climate-KIC Accelerator» tiks realizēta ar RTU DF un Zaļo tehnoloģiju inkubatora atbalstu.

Programma «Climate-KIC Accelerator»