Noslēdzies efektīvas līderības prasmju treniņu cikls «Atklāj līderi sevī!»

No 4. līdz 29. aprīlim norisinājās Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentu organizācijas «BEST-Riga» rīkotais efektīvas līderības prasmju treniņu cikls «Atklāj līderi sevī!». Kopā tika saņemti 64 RTU studentu pieteikumi, no kuriem dalībai tikai apstiprināti 30 motivētākie.

Treniņi tika tendēti uz dalībnieku prasmju pilnveidi tādās sfērās kā projektu vadība, prezentēšanas prasmes un emocionālais intelekts. «BEST-Riga» treneri dalījās savās prasmēs un zināšanās gan kā koordinēt un attīstīt projektus, gan kā pareizi un efektīvi vadīt prezentāciju un saprast, kā arī apzināt savas un apkārtējo emocijas.

Noslēguma pasākumā dalībnieki piedalījās treneru veidotā simulācijā, kuras mērķis bija, izmantojot iepriekšējos treniņos iegūto, izstrādāt savu «Erasmus+» projekta ideju un virzīt to, pielīdzinot situāciju reālajiem apstākļiem. Labākās komandas prezentēja savu simulācijas laikā paveikto citiem dalībniekiem.

Neizpalika arī svinīgā daļa, kurā katram treniņu dalībniekam tika izsniegts apliecinājums par dalību treniņos.

Treniņus vadīja «BEST-Riga» treneri Elīna Garklāva, Laura Dmitrijeva, Elmārs Kristapsons, Jānis Jakobs, Kristīne Mārciņa un Zane Zondaka. Paldies RTU Karjeras centram par sadarbību projekta realizēšanā, «BEST-Riga» treneriem par sniegtajām zināšanām un «Late Night Munchies» par uzkodām.