ISIC – starptautiskā studentu identifikācijas un privilēģiju karte

ISIC tev noder ikdienā – tā ļauj iegūt 10 – 50% atlaides studentu kafejnīcās, jauniešu apģērbu veikalos, grāmatnīcās, kopētavās un citur.

Ar ISIC vari ceļot kur vien vēlies – to atpazīst vairāk kā 130 pasaules valstīs, tāpēc varēsi saņemt studentu atlaides transportam, kā arī muzejiem.

ISIC piedāvā izklaides iespējas – ISIC karšu lietotāji iegādājas biļetes uz vasaras festivāliem, teātriem un populāriem koncertiem ar labām atlaidēm visu cauru gadu.

ISIC kartes cena ir 7,10 EUR.

ISIC pieteikt var ar dažiem klikšķiem, izmantojot ORTUS sistēmu. To saņemt var ISIC ofisā, Vecrīgā vai pa pastu.

Ņem vērā, ka ISIC neaizvieto RTU studenta apliecību, jo nesniedz pieeju pakalpojumiem, kas pieejami īpaši RTU studentiem.

Kā pieteikties?

BEZ PIESAISTES SWEDBANK KONTAM

Ienāc savā ORTUS profilā, un spied uz ziņas par pieteikšanos ISIC kartei lapas augšpusē.

Izvēlies iespēju Pieteikties, piekrīti ORTUS informācijas nodošana ISIC kartes izveidošanai, aizpildi atlikušos tukšos laukus un izvēlies kartes saņemšanas veidu – klātienē vai pa pastu.

AR PIESAISTI SWEDBANK KONTAM

Informāciju meklē https://www.swedbank.lv/private/home/more/segments/youth?language=LAT

Plašāka informācija par ISIC kartēm