Aicinām RTU darbiniekus uz semināru par veselības uzturēšanu darbā

Otrdien, 9.maijā, no plkst. 14.30 līdz 16.00 Rīgas Tehniskās universitātes Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē (RTU ETF), Rīgā, Āzenes ielā 12, 212. telpā notiks RTU Karjeras centra organizētais seminārs par to kā labāk rūpēties savu veselību, pat ikdienas skrējienā.

Dalībnieki pēc semināra apmeklēšanas pārzinās pamatprincipus, kā saglabāt savu veselību, pat sēžot vai stāvot 12 stundas dienā:

• kā plānot sabalansētu uzturu, ievērojot arī finansiālās iespējas;
  • kā visefektīvāk veltīt 30 minūtes dienā veselības stāvokļa saglabāšanai;
  • kā, izmantojot sportu, uzlabot smadzeņu darbību un domāšanu.

Semināru vadīs Kristaps Vilde – masieris, personīgais un grupu nodarbību treneris, atpūtas braucienu organizators.

2014. gadā Kristaps ir absolvējis Rīgas Stradiņa universitātes Rehabilitācijas fakultāti un tajā pašā gadā ieguvis arī masiera un trenera sertifikātu Sporta izglītības aģentūrā, taču kā treneris Kristaps strādā jau kopš 2010. gada.

Apmeklējot semināru, tā dalībnieki saņems RTU tālākizglītības sertifikātu.

Pieteikšanās semināram notiek, aizpildot elektronisko anketu

Papildu informāciju iespējams saņemt, sūtot jautājumus uz e-pastu: karjera@rtu.lv.