Visiem RTU studentiem iespēja izmantot mobilo internetu par īpašu cenu

LMT piedāvā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentiem pieslēgt pakalpojumu «Mobilais internets» datoram vai planšetei, kurā iekļauts bezvadu mini rūteris, par īpaši zemu un izdevīgu cenu, kāda nav pieejama standarta cenrādī.

Pakalpojumā ietilpst mobilais internets lietošanai Latvijā bez apjoma un ātruma ierobežojuma un bezvadu mini rūteris par 9,89 eiro mēnesī. Komplekta standarta cena ir 26,80 eiro mēnesī. Akcija ir spēkā no 2017. gada 6. februāra līdz 6. maijam.

Pakalpojumu var pieslēgt jebkurā LMT klientu centrā, uzrādot RTU studentu apliecību, vai elektroniski (https://www.lmt.lv/lv/modemi-un-ruteri/Huawei_E5577_Mi-Fi?mifi_studentiem_piedavajums). Līgums par pakalpojumu jāslēdz uz 24 mēnešiem. Pakalpojumā iekļauts mini rūteris Huawei E5577 bez papildu maksas. Pēc līguma beigām būs spēkā pakalpojums «Mobilais internets datorā vai planšetē» ar neierobežotu datu apjomu Latvijā par akcijas cenu 9,89 eiro mēnesī. Rūteru skaits ierobežots.