Aicinām RTU studentus uz semināru «Prasmes vai personība. Ko novērtēs darba devējs?»

Otrdien, 11. aprīlī, no plkst. 16.30 līdz 18 Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātē (RTU APF), Rīgā, Ķīpsalas ielā 6, 115. auditorijā notiks RTU Karjeras centra organizētais seminārs «Prasmes vai personība. Ko novērtēs darba devējs?»

Savā komandā aicinām jaunos talantus! Aptuveni šādi bieži vien lasām jauniešu auditorijai paredzētajos darba sludinājumos. Skaidrs, ka “jaunais talants” nozīmē mazāku profesionālo pieredzi, un pamatā darba devējs vērtēs personības īpašības. Bet, vai mēs zinām, kas veido talantu?

Semināra laikā meklēsim atbildes uz jautājumiem:

• Kas ir obligātais prasmju komplekts startam darba tirgū?
  • Ko jauniešos vēlas redzēt darba devēji?
  • Kā attīstīt darba tirgū vajadzīgās kompetences?

Semināru vadīs Baiba Kreišmane, CVO Recruitment Latvia Mārketinga un komunikācijas vadītāja.

Pieteikšanās semināram notiek, aizpildot elektronisko anketu. Pēc elektroniskas pieteikšanās saņemsiet atbildes e-pastu par dalības apstiprināšanu.

Papildu informāciju iespējams saņemt, sūtot jautājumus uz e-pastu: viktorija.gaina@rtu.lv .