Studentiem iespēja pieteikties efektīvas līderības prasmju treniņu ciklā «Atklāj līderi sevī!»

atklāj līderi sevīRīgas Tehniskās universitātes studentu organizācija «BEST-Riga» aicina studentus pieteikties dalībai efektīvas līderības prasmju treniņu ciklā «Atklāj līderi sevī!». Triju nedēļu laikā 25 RTU studentiem būs iespēja attīstīt savas prasmes, piedaloties trijos treniņos.

4. aprīlī notiks prezentēšanas prasmju treniņš, 18. aprīlī – projektu vadības prasmju, bet 25. aprīlī – emocionālā intelekta attīstīšanas treniņš. Treniņi notiks Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē, Āzenes ielā 12, 111. auditorijā plkst. 18.30.

Treniņu ciklu 29. aprīlī noslēgs gala pasākums, kur situācijas analīzes laikā studentiem būs iespēja praktiski pielietot treniņos iegūtās zināšanas.

Pieteikšanās dalībai treniņu ciklā līdz 26. martam, aizpildot anketu.

Vairāk informācijas «BEST-Riga» Facebook lapā.

Papildu informāciju var saņemt, rakstot uz e-pastu info@best.rtu.lv