RTU Karjeras dienā 2017 studenti tiek aicināti piedalīties sarunu bibliotēkā

Sarunu bibliotēka ir veidota, iedvesmojoties no “dzīvās bibliotēkas” formāta, kur cilvēki kļūst par “dzīvajām grāmatām” un dalās ar interesentiem savos stāstos, un tas sniedz iespēju veidot dzīvu personisku dialogu.

Karjeras dienas “Sarunu bibliotēkas Profesiju plauktā” būs rodami dažādu jomu
profesionāļu stāsti. Studentiem tiks piedāvāts laiks, vieta un iespēja uzdot jautājumus par profesijām, to izvēles procesu, veiksmēm, grūtībām, darba ikdienu u. c.

Laiks: 2017. gada 2. marts, 11.00–14.00
Sarunas notiek sešās sesijās: 11.00, 11.30, 12.00, 12.30, 13.00 13.30.
Vieta: Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsalā, konferenču zāle Nr. 1.

Karjeras dienas “Sarunu bibliotēkā” būs atrodami 13 dažādu jomu profesionāļu stāsti. Studentiem tiks piedāvāta iespēja uzdot jautājumus par profesijām, to izvēles procesu, veiksmēm, grūtībām, darba ikdienu u. c.

Vietu skaits ir ierobežots, lūdzam pieteikties “Sarunu bibliotēkai”, aizpildot pieteikuma anketu.

Papildu informāciju var iegūt rakstot e-pastu uz viktorija.gaina@rtu.lv vai zvanot pa tālruni 67089053.