Notiks seminārs studentiem par laika plānošanu

Trešdien, 15. februārī, plkst. 16.30 Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātē, Ķīpsalas ielā 6, 115. auditorijā, notiks RTU Karjeras centra organizētais seminārs par efektīvu laika plānošanu.

Studenta ikdiena ir piepildīta ar vairākām aktivitātēm un reizēm liekas, ka laika mācībām, ārpusstudiju aktivitātēm vai privātai dzīvei vairs nepietiek. Semināra laikā apskatīsim dažādus laika plānošanas sistēmas, to priekšrocības kā arī izmēģināsim praksē vairākas tehnikas.

Nodarbību vadīs RTU Karjeras centra psiholoģe-karjeras konsultante Viktorija Gaina.

Vietu skaits ir ierobežots, lūdzam pieteikties nodarbībai, aizpildot pieteikuma anketu.

Papildu informāciju var iegūt rakstot e-pastu uz viktorija.gaina@rtu.lv vai zvanot pa tālruni 67089053.